وسيط عقارى
إختر وقت مناسب لك:
نشط
هذا العقار معروض للبيع و البائع مازال يتلقى العروض. تفاصيل أكثر
تم مشاهدته: 768
رقم العقار: 6241
وصف العقار
ليك فيو ريزيدنس 2
شقة أرضي للبيع بحديقة خاصة وحمام سباحة
التفاصيل:
المساحة: 145 متر + 60 متر حديقة
واجهة شمالي
عدد الغرف: غرفتين نوم (منهم غرفة ماستر)
عدد الحمامات: 2
حديقة خاصة بحمام سباحة
مكان جراج خاص
تشطيب على الطوب الأحمر (Core & Shell)
السعر الإجمالي: 12,200,000 جنيه
مقدم: 4,900,000 جنيه
باقي الأقساط: 7,300,000 جنيه حتى 25 / 11 / 2031
(قسط ربع سنوي 316,000 جنيه)
الموقع
مميزات الوحدة
أمن
جراج
تراس
فسيح
وصف العقار
ليك فيو ريزيدنس 2
شقة أرضي للبيع بحديقة خاصة وحمام سباحة
التفاصيل:
المساحة: 145 متر + 60 متر حديقة
واجهة شمالي
عدد الغرف: غرفتين نوم (منهم غرفة ماستر)
عدد الحمامات: 2
حديقة خاصة بحمام سباحة
مكان جراج خاص
تشطيب على الطوب الأحمر (Core & Shell)
السعر الإجمالي: 12,200,000 جنيه
مقدم: 4,900,000 جنيه
باقي الأقساط: 7,300,000 جنيه حتى 25 / 11 / 2031
(قسط ربع سنوي 316,000 جنيه)
الموقع
مميزات الوحدة
أمن
جراج
تراس
فسيح
شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بمساحة 143م بالتجمع الخامس
شقة متشطبه بالكامل للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1
شقة للبيع فى ليك فيو ريزيدنس 2 بالتجمع الخامس 143م
شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس بحديقة خاصة بمساحة 125م
مكتب للبيع فى ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس 48م
شقه للبيع في ليك فيو ريزيدنس القاهرة الجديد 258 م
عقارات ذات صلة
10773850 جنية مصرى
2 نوم
2 حمام
143 م٢
مايو 13 ساعه 07:05 ص
مايو 13 ساعه 07:05 ص
مايو 13 ساعه 07:05 ص
أحدث العقارات المباعة فى المنطقة
14500000 جنية مصرى
2 نوم
2 حمام
125 م٢
مايو 13 ساعه 07:05 ص
مايو 13 ساعه 07:05 ص
مايو 13 ساعه 07:05 ص